• משופץ
ZMDZA 12 יחידות מקצועיות צורה שונה מברשות צבע ניילון אמן אמן מברשת ציור צבעי מים לאמנות לאמנות

ZMDZA 12 יחידות מקצועיות צורה שונה מברשות צבע ניילון אמן אמן מברשת ציור צבעי מים לאמנות לאמנות

ILS 212.82

במלאי
זמין להזמנה

סט של 12 מברשות, כולל מברשות שטוחות, מברשות פינניות, רפידות תסריט, רפידות ומברשות בצורת מאוורר אנו משתמשים בתערובת סיבים סינתטיים מיוחדים על הזיפים, כך שהם יכולים להחזיק יותר צבע, כך שתוכלו למרוח את הצבע באופן שווה יותר, וקל יותר לנקות!. אורך ידית המברשת זהה. גדלי מברשת שונים מתאימים לפרטים נאים או לאזורים גדולים. השתמש במברשות אלה לפעילויות שונות, כולל דגמי קנה מידה וציור פנים!. קל לטפל ולעצב מחדש : נקה את המברשת במים חמים ועצב מחדש את ראש המברשת מיד לאחר השימוש. סט של 12 מברשות, כולל מברשות שטוחות, מברשות פינניות, רפידות תסריט, רפידות ומברשות בצורת מאוורר. אנו משתמשים בתערובת סיבים סינתטיים מיוחדים על הזיפים, כך שהם יכולים להחזיק יותר צבע, כך שתוכלו למרוח את הצבע באופן שווה יותר, וקל יותר לנקות!. אורך ידית המברשת זהה. גדלי מברשת שונים מתאימים לפרטים נאים או לאזורים גדולים. השתמש במברשות אלה לפעילויות שונות, כולל דגמי קנה מידה וציור פנים!. קל לטפל ולעצב מחדש : נקה את המברשת במים חמים ועצב מחדש את ראש המברשת מיד לאחר השימוש. קבוצה של 12 מברשות, כולל מברשות שטוחות, מברשות פינות, רפידות תסריט, רפידות ומברשות בצורת מאוורר. וקל יותר לנקות! אורך ידית המברשת זהה. גדלי מברשת שונים מתאימים לפרטים דקים או לאזורים גדולים. השתמש במברשות אלה לפעילויות שונות, כולל דגמי קנה מידה וציור פנים! קל לטיפול ועיצוב מחדש : נקה את המברשת במים חמים ועצבו מחדש את ראש המברשת מיד לאחר השימוש. ספציפיות : סוג : חומר מברשת צבעי מים : ניילוניס : 26*1 2 סמ"ק כולל : 1*צביעת חומרים עם יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונתן לך תשובה מספקת.

מפרט

Type:
Watercolor Brush
Hair Material:
Nylon
Size:
26*1 2CM
Package Include:
1*Painting materials:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

בחירת לקוחות

יארדווה תשע-שן מגרפה עם עץ ידית ידנית עשבים מיני כלים פירות ים כלים בונסאי חדקונית שורש מרים חדקונית גינון חדקונית מגרפה קטנה

גן שורש מסיר : כי הם עמוק מוטבע יכול להיות בקלות לחתוך החוצה ושלף עם זה גן מגרפה מגרפה פרח : ? אימוץ מחומר ט�

ILS 2.33